Książka, o której mówią wszyscy, wkrótce także w Polsce!

Największa sensacja literacka tego roku zostanie wydana przez wydawnictwo Sonia Draga i pojawi się na półkach sklepowych już w listopadzie!

Książka, o której mówią wszyscy!

Intrygująca a zarazem kontrowersyjna trylogia autorstwa brytyjskiej pisarki E L James do tej pory sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy w 37 krajach i pobiła rekord w szybkości sprzedaży pokonując dotychczasowego lidera, którym była seria o Harrym Poterze. Prawa do zagranicznych wydań sprzedano w kilkanaście dni. Czy w Polsce również ta powieść osiągnie spektakularny sukces i będzie czytana w autobusach lub kawiarniach, a jej fabuła będzie tematem wielu rozmów przy kawie, dowiemy się już za cztery miesiące.

O prawa do ekranizacji natychmiast zaczęły zabiegać największe światowe firmy produkcyjne: Warner Bros, Sony, Paramount i Universal Pictures. Ta ostatnia wygrała licytację kwotą 5 milionów dolarów! 

Hipnotyczna, uzależniająca, iskrząca seksem i erotyką powieść, której nie sposób odłożyć.

Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć – tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

Młoda, niewinna dziewczyna wkrótce ze zdumieniem odkrywa, że pragnie tego mężczyzny. Że po raz pierwszy zaczyna rozumieć, czym jest pożądanie w swej najczystszej, pierwotnej postaci. Instynktownie czuje też, że nie jest w swej fascynacji osamotniona. Nie wie tylko, że Christian to człowiek opętany potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych warunkach…

Czy wiszący w powietrzu, pełen namiętności romans będzie początkiem końca czy obietnicą czegoś niezwykłego? Jaką tajemnicę skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony? O tym wszystkim będziemy mogli dowiedzieć się sięgając po pierwszą część trylogii zatytułowanej 50 twarzy Greya (Fifty Shades of Grey).

Komentarze

 1. jeśli sprzedaje się lepiej niż Potter to musi być fenomenalna :) tylko jak tu do listopada dotrwać po takiej recenzji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie również zaciekawiła i chyba pokuszę się o jej przeczytanie w wersji angielskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Różne komentarze czytałam o tej książce...takie które nie dawały wiele nadzieii na naprawdę porywajaca książkę. Ale chyba będzie się trzeba przekonać samemu :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Marketingowcy stanęli na wysokości zadania ;) Opis brzmi ciekawie, choć prawdę mówiąc po raz pierwszy spotykam się z tym tytułem/autorką, ale na pewno zapamiętam i będę obserwował recenzję na naszym rodzimym poletku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie ta ksiazka, to taki typowy harlequin. Polecam, bo jest to dosc przyjemna i lekka lektura- idealna na letnie wieczory. Niebawem bede o niej pisala na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam ją za sobą i mimo wszystko (szczegóły w zbliżającej się u mnie recenzji) na kolejne tomy w języku polskim :) Czekam na wasze opinie.

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja czytam i jest fajnie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Sylvia Day, Dotyk Crossa [Bared to You, 2012]