Bruce Wayne powraca!

Portal internetowy EW.com zaprezentował wczoraj wybrane strony z najnowszej serii komiksów o jednym z najbardziej znanych superbohaterów. Batman #0, bo tak właśnie zostało nazwane najnowsze dzieło Scotta Snydera i Grega Capullo'a, trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 12 września.

Bruce Wayne powrócił ze swojej wyprawy po świecie, by wziąć wymiar sprawiedliwości w swoje ręce!

W numerze pokazane są początkowe etapy budowy wszystkiego, co otacza Batmana – kostiumu, samochodu, jaskini oraz gadżetów, a to wszystko zostało zawarte aż na 40 stronach! Każdy fan Człowieka Nietoperza koniecznie musi posiadać w swoim zbiorze ów komiks i traktować go jako uzupełnienie wiedzy o świecie Batmana, jak i samej postaci.

Poniżej prezentuję pięć stron, a więc przedsmak tego, co będzie można czytać już od 12 września w USA. Zapewne zapaleni wielbiciele serii oraz Batmana w Polsce będą próbować jak najszybciej kupić kopię za Oceanem. Myślę, że jest tego warta.

  
 

Komentarze

 1. nie lubię komiksów, tak więc to nie dla mnie. :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Eh, chciałabym ten komiks mieć, naprawdę :<

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym napisać, że lubię Batmana, ale niestety nie mogę :) Nie moja bajka... Natomiast dla jego fanów taki komiks musi być nie lada skarbem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Batmana, ale raczej w wersji filmowej. Chociaż z ciekawości przejrzałabym i komiks:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Eh, marzenie :) Na pewno komiks będzie wart swej ceny, jednak równie pewnie jest to, że cena będzie zabójcza, szczególnie dla polskiego czytelnika... Pomarzyć zawsze można :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]