Andriej Diakow w Polsce

Andriej Diakow, autor bestsellerowego Do światła, przyjedzie do Polski w związku z niedawną premierą swojej drugiej książki zatytułowanej W mrok

Insignis Media, wydawca serii Uniwersum Metro 2033, 24 listopada weźmie udział w Festiwalu Fantastyki Falkon w Lublinie. Wydawnictwo będzie miało swoje stoisko w hali głównej, zaaranżowane na postapoakliptyczną kawiarenkę z piterskiego czy też moskiewskiego metra. W kawiarni będzie można skosztować herbaty z samowara, serwowanej w oryginalnych metalowych kubkach Metro 2033. Przy jednym z kawiarnianych stolików zasiądzie Andriej Diakow, autor Do światła i W mrok – będzie można z nim porozmawiać, zadać mu pytania, poprosić go o autograf. W kawiarence obecni będą przedstawiciele wydawnictwa, bezpośrednio zaangażowani w prace nad książkami ukazującymi się w ramach Uniwersum Metro 2033. Ciekawi „kuchni” redakcyjnej, będą mogli o nią zapytać. 

Wszyscy, którzy zechcą upamiętnić swoją wizytę w kawiarence Metra 2033, będą mogli się przebrać w stalkerski strój, przygotowany przez ogranizatorów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w towarzystwie innych stalkerów. Zdjęcie zrobi profesjonalny fotograf i zostanie wysłane pod wskazany adres.

W samo południe w sali konferencyjnej na terenie festiwalu odbędzie się konferencja Andrieja Diakowa, podczas której opowie o swoich książkach i udzieli odpowiedzi na pytania. 

Udział Insignis Media w Falkonie jest okazją, by pierwszy raz zebrać w jednym miejscu (w sobotę 24 listopada) czytelników skupionych wokół portalu Uniwersum Metro 2033. Na stronie www.metro2033.pl, jako jeden z tematów forum, znajduje się lista obecności na festiwalu. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu, którzy wpiszą się na tę listę i przyjadą na pierwszy zlot fanów Uniwersum Metra 2033 otrzymają w nagrodę oryginalną zapalniczkę z logo Uniwersum.

Tym czasem zaś na stronie www.metro2033.pl publikujemy kolejny fragment nowo wydanej książki W mrok. Zachęcamy do lektury i wysłuchania fragmentu w interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Tym razem przeczytacie i posłuchacie między innymi o tym, co Gleb znalazł w tajnym pokoju Tarana. 

Czwarty fragment powieści Andrieja Diakowa Uniwersum Metro 2033: W mrok można przeczytać TUTAJ.

Komentarze

 1. Kawiarenka brzmi świetnie! "Metra" nie czytałam jeszcze w żadnej postaci, ale żałuję, że mam tak daleko do Lublina :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam i wychodzi na to, że nieprędko przeczytam, więc i na spotkanie z autorem pędzić nie będę, ale życzę dobrej zabawy wszystkim tym, którzy tam będą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do udziału w zabawie Liebster Blog. Więcej informacji tutaj http://invisibl3e.blogspot.com/2012/11/liebster-blog.html
  Mam nadzieję, że zobaczę odpowiedzi na moje pytania :D

  OdpowiedzUsuń
 4. "Metro 2033" świetnie mi się czytało. Niedługo biorę się za "Metro 2034" a potem mam w planach właśnie książkę "W mrok":)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]