Strażnicy historii ponownie są w niebezpieczeństwie

Strażnicy historii Tom 2 Circus Maximus
Rok jeszcze się nie skończył, a już pojawiają się pierwsze informacje na temat książek, które zostaną wydane w 2013 roku. Jedną z nich jest drugi tom międzynarodowego bestsellera Damiana Dibbena Strażnicy historii.

Strażnicy historii ponownie są w niebezpieczeństwie. Zasoby atomium, dzięki któremu mogą podróżować w czasie, jeszcze nigdy nie były tak niskie. Jake ma przenieść się do XVIII-wiecznej Szwecji, aby odebrać nową partię tej cennej substancji. Jednak to dopiero początek… Demoniczna Agata Zeldt planuje przejąć kontrolę nad legionami rzymskimi i zawładnąć całym starożytnym światem. Aby pokrzyżować jej plany strażnicy muszą przenieść się do 27 roku naszej ery, do pełnego przepychu Rzymu czasów cesarza Tyberiusza. Jednak Jake ma jeszcze jeden cel – odnaleźć swoją ukochaną Topaz.

Książka Strażnicy historii. Tom 2. Circus Maximus ukaże się ponownie nakładem Wydawnictwa Egmont 22 lutego 2013 roku.

Komentarze

 1. Nie czytałam pierwszej części, ale lubię książki, w których coś się dzieje, zwłaszcza jeśli akcja chociaż w jakimś niewielkim stopniu rozgrywa się w poprzednich stuleciach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam pierwszej części, ale poszperałam sobie co nieco na jej temat i koniecznie muszę przeczytać, zwłaszcza, że kontynuacja pojawi się już niedługo! *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czekam. Pierwsza część jest taka sobie, więc tą przeczytam kiedyś tam, jeżeli będę ją miała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszego tomu nie czytałem i póki co nie mam na niego większej ochoty. Prawdę mówiąc mam wątpliwości, czy kiedykolwiek to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Extra ksiązka !!!!!!!Nie mogę się doczekać tomu drugiego

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem niezła. Nioegłupia. Fajni bohaterowie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]