poniedziałek, 18 lutego 2013

Superprodukcja ze świetnymi aktorami i kapitalną muzyką


Wiadomości na temat tego wydawnictwa pojawiły się już jakiś czas temu. Dzisiaj audiobook Żywe Trupy pojawił się w sprzedaży.

Pierwsza na świecie dźwiękowa adaptacja kultowego komiksu! Superprodukcja ze świetnymi aktorami i kapitalną muzyką! Posłuchaj, jeśli nie wierzysz, że audiobook wciągnie Cię tak jak The Walking Dead.


Trzymająca w napięciu adaptacja kultowego komiksu, który stał się kanwą bijącego rekordy popularności serialu The Walking Dead!

Rick, wzorowy policjant z małego miasteczka postrzelony podczas pościgu za zbiegami, budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw... musi przeżyć.

W słuchowisku Żywe trupy, które stworzyli twórcy superprodukcji Gra o tron, role bohaterów odgrywają aktorzy tak znakomici jak Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Doskonała obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki – nie tylko dla fanów historii z zombie w roli głównej!

1 komentarz:

  1. Klasyk w nowej "krwistej" odsłonie :) Już ostrzę zęby na tego audiobooka mimo, że jestem fanem komiksu i nic mnie fabularnie nie zaskoczy.

    OdpowiedzUsuń