Spotkanie autorskie z Ewą Chodakowską i Lefterisem Kavoukisem


Wczoraj, tj. 14 kwietnia br., wybraliśmy się na spotkanie autorskie zorganizowane przez Empik w Galerii Bałtyckiej. Event dotyczył promocji książki Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską współautorstwa Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa.  


Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16:00 od rozmowy z autorami. Później zaś nastąpił moment podpisywania książek, który wymagał od przybyłych nie lada cierpliwości i wytrwałości. Nasza chwila sam na sam z Ewą i Lefterisem nastała dopiero ok. 19:00. Byliśmy wytrwali w boju i nie odpuszczaliśmy, choć końca długo nie było widać ;) W rezultacie miałam przyjemność poznać autorów, zamienić kilka słów z Ewą i oczywiście otrzymać dedykację, podczas gdy Mati dzielnie wcielał się w rolę fotografa.


Jeśli zaś idzie o samą książkę, to możecie spodziewać się wkrótce jej pełnej recenzji. Dzisiaj napiszę tylko tyle, iż jest to bardzo ciekawa pozycja, która zawiera w sobie zarówno treści stricte dietetyczne, jak i motywacje duchowe. Znajdziemy w niej przykładowe jadłospisy i zestawy ćwiczeń. Ponadto mamy także miejsce na własne notatki i przemyślenia. Całość estetyczna i dobrze opracowana.  

Komentarze

 1. gratuluje spotkania ;), sama bym chciała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez tam byłam, a książka jest super jeśli chodzi o przepisy. Ewa jest przemiłą osobą na żywo, warto było wystać te kilka godzin w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o, ale Wy fajni jesteście na zdjęciach (i nie tylko na zdjęciach;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wszyscy wyszliście, książkę też kupię, zwłąszcza, że w końcu rzuciłam słodycze

  OdpowiedzUsuń
 5. wysłałabyś mi to pierwsze zdjęcie bez tego znaczka na mój e-mail: marti_dd@o2.pl ? Byłabym bardzo wdzięczna gdyż padł mi aparat na spotkaniu i nie mam zdjęcia z Ewą a to kółeczko właśnie mnie zasłania haha :-) z góry baaardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna sprawa takie spotkanie autorskie :) Ja mam wszędzie daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie przedwczoraj zaczęłam cwiczyć z panią Ewą :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Sylvia Day, Dotyk Crossa [Bared to You, 2012]