Spotkaj Petera Hellera i wygraj iPada Mini


Wczoraj swoją polską premierę miała wielokrotnie nagradzana, bestsellerowa powieść Gwiazdozbiór Psa Petera Hellera. W związku z premierą tej wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej powieści autor przyjedzie do Polski. Polski czytelnik będzie miał okazję spotkać się z nim w najbliższy piątek 19 kwietnia, w księgarni Matras w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 o godz. 18.00.

Spotkanie z Peterem Hellerem w Warszawie będzie okazją do poznania autora książki, która zdobyła już uznanie rzeszy czytelników. Będzie to czas na rozmowę z nim, zadanie pytań oraz zakup Gwiazdozbioru Psa w bardzo atrakcyjnej cenie i zdobycie autografu autora.


Wydawca książki już dziś zapowiada konkurs, który odbędzie się podczas spotkania z autorem. Nagrodą główną jest iPad mini 16 GB. Zwycięzcę, do którego rąk trafi tablet, oraz 10 wyróżnionych – otrzymają oni nagrody niespodzianki – wybierze sam Peter Heller podczas piątkowego spotkania w księgarni Matras.

Wydawca zaprasza do stworzenia własnych gwiazdozbiorów – inspirując się minimalistyczną okładką powieści (do obejrzenia m.in. na stronie www.insignis.pl), należy stworzyć w dowolnej technice, na formacie nie większym niż A4, własną konstelację. Czy to będzie gwiazdozbiór psa, kota... a może czegoś zupełnie innego? Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podczas spotkania w księgarni Matras wręczyć Peterowi Hellerowi swoją pracę. Pomysły czytelników oceni autor Gwiazdozbioru Psa – laureata między innymi plebiscytu The iTunes Novel of The Year 2012 na najczęściej kupowaną książkę w księgarni iBookstore – i sam wybierze zwycięzcę oraz dziesięć wyróżnionych osób. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.insignis.pl.

Nam niestety nie uda się być na tym spotkaniu, jednakże obiecujemy, że nasza recenzja Gwiazdozbioru Psa pojawi się już wkrótce na blogu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Sylvia Day, Dotyk Crossa [Bared to You, 2012]