Majowe nowościNiedawno pokazywaliśmy Wam, jakie nowości zasiliły szeregi naszej biblioteczki w kwietniu, a dzisiaj czas na majowe nowalijki. Zacznę od dwóch pozycji, które urzekły nas od pierwszego wejrzenia szatą graficzną. Mowa oczywiście o najnowszej serii pióra Waltera R. Brooksa, której głównym bohaterem jest prosiaczek Fryderyk. Dzięki uprzejmości AiM Media otrzymaliśmy do zrecenzowania - Wakacje Fryderyka oraz Prosiaczek Fryderyk i dzięcioły.


Z kolei Wydawnictwo SQN wyposażyło nas w pokaźną dawkę nowej literatury. Tak też w ręce trafiły następujące pozycje: Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie Paula Brannigana, Alfred Hitchock. Nieznana historia "Psychozy" Stephena Rebella, Żywe trupy. Droga do Woodbury Roberta Kirkmana i Jaya Bonansinga oraz Ostatni smokobójca Jaspera Fforde'a.


Wydawnictwo Oficynka zaproponowało nam zaś kryminał Maureena Jenningsa Spuśćmy psy, który z chęcią przeczytamy. Liczymy, że detektyw Murdoch przyprawi nas o dreszczyk zaciekawienia ;)

Komentarze

 1. Muszę koniecznie poznać losy prosiaczka :)
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosiaczka mam u siebie :) "Wakacje Fryderyka" już za mną, nawet zrecenzowane :) Całkiem fajna i przyjemna historia :)
  Podkradłabym Wam natomiast "Żywe trupy. Droga do Woodbury Roberta Kirkmana", na półce mam "Narodziny gubernatora", więc druga część jest dla mnie obowiązkowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatni smokobójca może być ciekawy więc czekam na Waszą recenzją. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytałbym "Żywe trupy. Droga do Woodbury" oraz " "Ostatni smokobójca". Czekam na recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatni smokobójca to świetna książka, gorąco polecam:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Jo Nesbø - Syn [Sønnen, 2014]

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)