Spotkanie autorskie Agnieszki Pruskiej

 
Oliwski Klub Kryminału WiMBP w Gdańsku i Oficynka zapraszają na spotkanie z Agnieszką Pruską, autorką książki Literat.

23 maja, g. 18:00 w Bibliotece Oliwskiej (ul. Opata Rybińskiego 9, Gdańsk Oliwa)

Kryminalni fascynaci mile widziani!
 
O KSIĄŻCE
 
Dzień dobry, znalazłem mumię! Wczesnym rankiem samotny biegacz pokonuje codzienną trasę między Sopotem a Gdańskiem. W wykopie przy ulicy Hallera niespodziewanie dostrzega siedzącą postać. Zaintrygowany zbliża się do niej, by z przerażeniem odkryć, że ma przed sobą mumię. Jak się okaże, znalezienie zwłok to dopiero początek serii makabrycznych zdarzeń. W szranki z psychopatycznym seryjnym zabójcą staje komisarz Barnaba Uszkier. W pogoni za mordercą będzie musiał też poznać się z członkami pewnego Klubu Miłośników Kryminałów.

O AUTORCE

Agnieszka Pruska to członkini Oliwskiego Klubu Kryminału. Posiada stopień mistrzowski w aikido. Nie może żyć bez czytania, teraz również bez pisania, co oznacza, że komisarza Uszkiera nieraz jeszcze zobaczymy w akcji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panią Agnieszką Pruską. Recenzja jej najnowszej książki pt. Literat już wkrótce na naszym blogu!

Komentarze

 1. Czekam na recenzję - i bardzo żałuję, że tak daleko do Gdańska...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też poczekam na recenzję;) Do Gdańska zdecydowanie za daleko, ale z chęcią zobaczyłabym relacje z przebiegu spotkania;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Opis zachęca, ale spotkanie ciut daleko ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa jak przebiegło spotkanie autorskie. Jako fanka literatury kryminalnej staram się w takich spotkaniach również uczestniczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością na spotkaniu było świetnie, to bardzo wciągającą książka jak i cała genialna seria o nadkomisarzu Uszkierze :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]