RECENZJA: Jason Vale, Dieta sokowa. Zdrowe odchudzanie [7lbs in 7 Days Super Juice Diet, 2012]

Po wielu recenzjach rozmaitych powieści dzisiaj przyszedł czas na poradnik. Poradnik, który chyba idealnie wpisuje się w wakacyjną tematykę. Mam na myśli oczywiście dbałość o sylwetkę i związaną z tym dietę. Jason Vale przedstawia nam zdrowy i skuteczny sposób odchudzania, oparty na diecie sokowej.

Podstawowe informacje na temat tejże pozycji (źródło):
Dieta sokowa jest smaczna, lekka i przyjemna. Poprawia wygląd, oczyszcza ciało i co najważniejsze redukuje zbędne kilogramy. Dzięki niej możesz stracić ponad 3 kg w 7 dni. Pomoże Ci w tym Jason Vale znany jako Mistrz Soków, który opracował prosty plan żywieniowy. Oparty jest on na piciu świeżo wyciskanych soków pełnych witamin i minerałów. Skorzystało już z niego wiele gwiazd m.in. Sarah Jessica Parker, Drew Barrymore i Jennifer Aniston. Teraz i Ty możesz pójść ich śladem i wyglądać równie pięknie i szczupło jak one!

Osobiście nie przeszłam całkowicie na dietę sokową, więc trudno pisać mi o efektach, jakie ona zapewnia. Niemniej wypróbowałam kilka przepisów na bardzo smaczne i pożywne soki, które zastępowały mi konkretne posiłki. Nota bene przedstawiony w książce plan picia soków został opracowany nie tylko pod kątem utraty wagi, ale także maksymalnego odżywienia naszego ciała. Toteż pijąc własnoręcznie przygotowany sok nie tylko zdrowo się odżywiamy i chudniemy, ale również odczuwamy korzystny wpływ na nasze samopoczucie (przypływ energii) i wygląd zewnętrzny (skóra odzyskuje blask, pozbywamy się toksyn). Zamieszczone w Diecie sokowej przepisy są łatwe do przygotowania, a większość produktów, z których mają zostać przygotowane napoje, jest powszechnie dostępna.

Reasumując, moim zdaniem Dieta sokowa to naprawdę ciekawa pozycja, jeśli idzie o poradniki o odchudzaniu. Szybkim i łatwym sposobem możemy zmienić nasze nawyki żywieniowe na zdrowe i obniżające masę naszego ciała. Przygotowane własnoręcznie soki są zaś nader smaczne i pożywne.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję


Przypominamy również o trwającym konkursie, w którym do wygrania są audiobooki Zimowy morderca Krystyny Kuhn oraz Ptaszydło Maxa Bentowa. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.  Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie.

Komentarze

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]