Rrewelacyjny program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia

Już dzisiaj, tj. 19 czerwca, na polskim rynku ukazała się bestsellerowa książka dr Marka Hymana Koniec z cukrzycą i otyłością. Autor Odkrywa 8 sposobów na wygranie z cukrzycą.

Z książki czytelnik będzie mógł, między innymi, dowiedzieć się jakie są rzeczywiste przyczyny cukrzyco-otyłości, pozna siedem mitów o otyłości i cukrzycy, które każą nam chorować. W jednym z rozdziałów przeczyta o nałogu jedzenia i naprawie chemii swojego mózgu. Dr Hyman porusza także temat jak nas zabijają wielkie koncerny rolnicze, spożywcze i farmaceutyczne, co zrobić aby wyregulować hormony, zredukować stany zapalne, poprawić trawienie, zmaksymalizować odtruwanie, spotęgować metabolizm energetyczny oraz wyciszyć umysł. W książce pokazane jest jak ważnym elementem naszego życia jest żywność oraz życie pełne odprężenia.

Wskazówki, jakich udzielił dr Hyman są wystarczające by rozpocząć i przeprowadzić skutecznie program Koniec z cukrzycą i otyłością. Dopełnieniem jest sześciotygodniowy plan posiłków oraz przepisy. Przepisy można stosować w dowolnym dniu programu, niemniej dla ułatwienia książka zawiera również dzienne jadłospisy, które mają ułatwić i urozmaicić program.

Program Dr Hymana, oparty jest na badaniach naukowych, ma na celu przywrócenie prawidłowych poziomów insuliny i glukozy we krwi.

Koniec z cukrzycą i otyłością to rewelacyjny program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia. Czy masz nadwagę? Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie? Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze? Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna. Dzięki zawartym w niej przepisom na śniadania obiady i kolacje, których wykonanie jest nieskomplikowane i mało pracochłonne, schudniesz i unormujesz poziom glukozy we krwi. Ponadto owe przepisy na pełne 6 tygodni programu pozwolą Ci się przestawić na nowy, zdrowy styl życia!

Poza nabyciem tej książki, zachęcamy również do przeczytania jej fragmentu na naszym fanpage'u na Facebooku.

Komentarze

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]