Najlepsze audiobooki niezależnie od pogody

Prezentujemy dzisiaj pięć doskonałych nowości, doskonałych zarówno na urlop, jak i na drogę do pracy, najlepsze audiobooki niezależnie od pogody, specjalnie dla Was! 

http://audioteka.pl/moze-morze-wroci,produkt.html

Opowieść fascynująca, ale przede wszystkim przerażająca. Bartek Sabela wędruje po Uzbekistanie i odkrywa przed nami owianą tajemnicą, dramatyczną historię zanikającego jeziora oraz ludzi, którzy od wieków byli z nim związani.

Milczenie owiec

Clarice Starling, młoda adeptka Akademii FBI w Quantico, rozpoczyna staż w sekcji behawioralnej Biura, zajmującej się seryjnymi zabójstwami. Jej pierwszym zadaniem jest spotkanie z przybywającym w szpitalu dla umysłowo chorych wielokrotnym mordercą i kanibalem, z zawodu psychiatrą – doktorem Hannibalem Lecterem, prawdziwym geniuszem zła.

Pettson i Findus

Nikt nie potrafi lepiej podkreślić niuansów pisarstwa Svena Nordqvista od Jerzego Stuhra, w którego interpretacji usłyszymy cztery pierwsze części serii, tj. "Kiedy mały Findus sie zgubił", "Tort urodzinowy", "Rwetes w ogrodzie" oraz "Polowanie na lisa".

http://audioteka.pl/markiza-de-pompadour,produkt.html

Markiza de Pompadour - Nie było takiego mężczyzny, który nie zechciałby mieć jej za kochankę, gdyby leżało to w jego mocy... Doskonała biografia, jednej z najbardziej wpływoych francuzek.

Pożądanie...

Pełna humoru powieść miejska, której akcja rozgrywa się we Wrocławiu. Po świecie mediów i męskich uniesień prowadzi nas Piotr Adamczyk, mężczyzna o nazwisku popularnego aktora. W wyniku szeregu pomyłek przychodzi mu zmierzyć się z blaskiem nie swojej sławy i zainteresowaniem nienależnych mu kobiet.

Jeśli słuchając audiobooków, siedzisz na fejsie, polub nasz fanpage. Dzięki temu uzyskasz dostęp do informacji o premierach, zapowiedzi i konkursów na naszej stronie.

Komentarze

  1. Bartka miałam przyjemność pierwszy raz zobaczyć/usłyszeć na "# żywiołach" we wrześniu zeszłego roku. Wystąpił tam w ramach konkursu. Pokazał slajdy, puścił film, dużo i ciekawie poopowiadał. I wygrał ten konkurs. Ba sama na niego głosowałam. Jego opowieść była fascynująca. Niestety nie miałam przyjemności jeszcze przeczytać książki (a bardzo bym chciała), ale jeżeli jest nawet w połowie tak dobra, jak jego wystąpienie na 3 żywiołach, to potwierdzam, że warto.

    OdpowiedzUsuń
  2. ,,Może (morze) wróci" mam już na półce, a ,,Milczenie owiec" chcę przeczytać już od dawna. Filmu się boję, więc pozostała mi już tylko książka:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwszą pozycję mam kupioną w wersji papierowej.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]