Smutny i dziwny zbieg okoliczności

Powieści Lisy Jackson to bestsellery światowej klasy. Jej kolejne książki są publikowane w coraz wyższych, milionowych nakładach. Każda trafia na szczyt list bestsellerów „New York Timesa” i coraz dłużej na nich pozostaje. Bestsellery Lisy Jackson są wydawane w 20 krajach i sprzedane w ponad 21 milionach egzemplarzy.

Smutny i dziwny zbieg okoliczności... Taka jest pierwsza reakcja doktor Kacey Lamert na wiadomość o śmierci dwóch kobiet, niezwykle do niej podobnych. Bo przecież pomiędzy nią a aktorką filmów klasy B i nauczycielką z podstawówki nie ma żadnego związku. Jednak prowadzące śledztwo policjantki, Selena Alvarez i Regan Pescoli, podejrzewają, że jest inaczej.

Wkrótce Kacey dostrzega, że coś ją jednak łączy z zamordowanymi. Były w podobnym wieku. Urodziły się i wychowały w tej samej okolicy. I wszystkie znały mężczyznę, z którym Kacey właśnie zaczęła się spotykać. Im bardziej zagłębia się w te sprawę, tym bardziej zaczyna się bać. Bo odkrywa, że może być następna na liście urodzonych dla śmierci...

Wydawnictwo Amber zaplanowało premierę nowej książki Lisy Jackson zatytułowanej Urodzona dla śmierci na 23 lipca. Serdecznie polecamy!

Komentarze

 1. Zapowiada się dobry thriller.. /tommy/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cekawie brzmi, nieźle się zapowiada. Chyba warto się zainteresować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo, będę czekać. Może mi przypadnie do gustu.

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]