Wakacyjne nowościWakacje to idealny czas do nadrabiania książkowych zaległości. My również tak też czynimy, lecz przede wszystkim staramy się być na bieżąco z nowościami wydawniczymi. Pozostając w temacie, chcielibyśmy pokazać Wam, jakie nowości pojawiły się ostatnio w naszej biblioteczce. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa SQN otrzymaliśmy następujące pozycje: Kings of Leon. Sex on Fire M. i D. Heatley, Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google? W. Poinstone'a, Deep Purple. Smoke on the Water. Opowieść o dobrych nieznajomych D. Thompsona. Z kolei podczas zakupów w Lidlu moją uwagę skutecznie zwróciła Ostatnia Królowa C. W. Gortnera, zaś Róże w Wolskich. Podróż do miasta swiateł Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk kupiłam z myślą o kontynuacji losów bohaterów Cukierni pod Amorem, którą właśnie skończyłam.

Komentarze

 1. Cukiernia pod Amorem, to pozycja która na mnie czeka :), ale mnie na tym zdjęciu spodobała się jeszcze ramka z tymi mądrymi słowami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekaw "Deep Purple..." ;) Podobają mi się grafiki tekstowe między innymi takie jak w tej ramce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadrabianie zaległości... Jak tak ostatnio liczyłam, to mam do przeczytania ok. 180 książek, a ciągle dochodzą nowe, nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek wyszła na prostą i była z nowościami na bieżąco, a staram się, jak mogę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm, ciekawie się zapowiada ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google?" - to musi być świetna książka patrząc na to, jakie pytania zadają w procesie rekrutacyjnym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. @ona, @Marcin
  Grafika ze zdjecia jest mojego autorstwa, wiec bardzo mi milo, ze zwrocila ona Wasza uwage :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka