Pewien żeński demon chce mu pomieszać szyki

Już wkrótce pojawi się w polskich księgarniach długo oczekiwany pierwszy tom nowej serii J.R.Ward - Upadłe anioły.

Autorka bestsellerowego Bractwa Czarnego Sztyletu wydała w USA jak dotąd pięć tomów nowej serii. Polskie wydanie zapoczątkuje powieść Misja, która pojawi się w księgarniach 3 lutego.

Od zarania dziejów panuje wojna między siłami światła i ciemności. Wkrótce zostaje wybrany jeden z upadłych aniołów, by na zawsze rozstrzygnął tę walkę.  Ma zbawić dusze siedmiu ludzi, z których każdy popełnił jeden z grzechów śmiertelnych. Sprawę utrudnia fakt, że pewien żeński demon chce mu pomieszać szyki. Trzeba przyznać, że Jim Heron daleko odbiega od ideału niebiańskiego wojownika. Grzech to dla niego pojęcie bardzo elastyczne, a za aniołów uważa  członków gangu motocyklowego lub roznegliżowane blondynki. To zmienia się radykalnie, gdy zostanie wybrany do grona „upadłych aniołów” i musi podjąć na ziemi walkę z ciemnymi mocami.  Pierwszym przypadkiem, którym ma się zająć, jest biznesmen bez skrupułów, który sprzedał nie tylko swoją duszę, ale uwikłał się w burzliwy romans.

Polscy fani J.R.Ward od dwóch lat czekali na jej nową serię i w końcu ich oczekiwania zostaną wynagrodzone.

Komentarze

  1. Uwielbiam tę autorkę, do tej pory przeczytałam 3 tomy serii "Bractwo Czarnego Sztyletu" i jak normalnie nie lubię tego typu paranormali to te książki pokochałam bezgranicznie. Nie mogę się doczekać nowej serii tej autorki, na pewno przeczytam pierwszy tom i będę uważnie śledzić pojawiające się kolejno części.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]