Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie

Tylko jedna rzecz jest pewna: zawsze może być jeszcze gorzej.

Kiedy w 2014 roku opracowywano lek na raka i skuteczną szczepionkę przeciwko grypie, nikt się nie spodziewał, że świat stanie na skraju zagłady. Po ćwierćwieczu walki o dawny świat, bez strachu o jutro, ludzkość wyszła na prostą. Wtedy też okazało się, że to nie zombie, a sam człowiek jest największym zagrożeniem.

Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie staje się kolejnym kamieniem milowym w spisku stulecia, a ekipa Przeglądu Końca Świata zostaje oskarżona o bioterroryzm. Sytuacja wymaga podziału grupy. Shaun wyrusza zbadać źródło zarazy, natomiast reszta udaje się do legendarnego hakera Małpy po nowe tożsamości. A do tego wszystkiego dochodzi tajemnica Obiektu 7c przetrzymywanego w tajnych laboratoriach CZKC...

Pozostało jeszcze tak wiele do zrobienia, a zegary nieubłaganie odmierzają czas do wielkiego finału. Czy młodym dziennikarzom wystarczy odwagi, żeby stawić czoła szalonym naukowcom, wytworom ich eksperymentów oraz pozbawionym sumienia agencjom rządowym?

Blackout to wstrząsający finał epickiej trylogii o dziennikarzach przyszłości, poszukujących prawdy w warunkach wybitnie niesprzyjających... podczas zombie-apokalipsy. Premiera powieści zaplanowana została na 27 sierpnia. Gorąco polecamy!

Komentarze

 1. Zabieram się za nią lada dzień :D Już nie mogę się doczekać jak to wszystko się skończy...

  OdpowiedzUsuń
 2. To może być ciekawa propozycja na wakacyjne popołudnie. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Mniam, mniam, już się nie mogę doczekać, bo dwie poprzednie części były rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią zapoznałabym się z całą serią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Blackout jest rewelacyjny! Jestem świeżo po lekturze i totalnie zmiażdżony przez ten tytuł! Zresztą cała seria jest wybitna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm, chyba zacznę czytać jak najprędzej :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam i jestem zachwycona! Mira Grant to absolutny geniusz, od podstaw wykreowała świat, który jest spójny i logiczny w każdym możliwym aspekcie.. Coś niesamowitego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej serii, ale zbiera pozytywne opinie i nabieram na nią chęci :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]