Wrześniowe nowościJak już napisałam na fanpage'u, podczas mojej nieobecności listonosz nie próżnował ;) W ten oto sposób po powrocie moim oczom ukazał się pokaźny stosik z nowościami. Wśród nich znajduje się również jedna zapomniana pozycja, która przeleżała w naszej biblioteczce ponad dwa lata. Mowa o Alei samobójców autorstwa Marka Krajewskiego i Mariusza Czubaja. Recenzja tejże książki już wkrótce zagości na naszym blogu.

Tak, jak Wam również pisałam, postanowiłam zapoznać się z twórczością Erica-Emmanuela Schmitta. Dzięki uprzejmości Wyd. Znak otrzymałam kolejną książkę tegoż autora - Małe zbrodnie małżeńskiego. Z kolei Wyd. Dolnośląskie uraczyło nas następującymi tytułami - Jedwabnikiem Roberta Galbraitha (pseudonim J.K. Rowling) oraz Labiryntem śniących książek Waltera Moersa. Jestem zachwycona estetyką wydania tejże pozycji!

Wydawnictwo SQN przysłało nam swoją nowość, a mianowicie Blackout Miry Grant. Zaś dzięki AiM Media otrzymaliśmy Dzielnicę obiecaną Pawła Majki. W naszej biblioteczce zagościł również kryminał skandynawski - Jaskiniowiec, który napisał Jorn Lier Horst. Otrzymaliśmy go dzięki uprzejności Wyd. Smak Słowa. 


Na zakończenie niniejszego wpisu chcielibyśmy ogłosić Wam wspaniałą nowinę. Otóż AleKsiążka! doczekała się 1 mln wejść! Jesteśmy dumni z tego faktu i niezmiernie wdzięczni za obecność naszych czytelników.  DZIĘKUJEMY!
  

Komentarze

 1. "Małe zbrodnie małżeńskie" są fantastyczne podobnie jak "Tektonika uczuć". :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Małe zbrodnie małżeńskie" czytałam dawno temu, ale miło wspominam. Przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej... zazdroszczę Moresa...

  OdpowiedzUsuń
 4. "Jedwabnik", "Blackout"! Bardzo chciałabym przeczytać obie. Już od dawna mnie tak bardzo intrygują, że wręcz nie mogę wytrzymać.
  Pozdrawiam ;)
  http://lustrzananadzieja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Sylvia Day, Dotyk Crossa [Bared to You, 2012]