Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej książki Reginy Brett!


Debiutując tytułem Bóg nigdy nie mruga, Regina Brett szturmem podbiła serca czytelników. Jej sukces przypieczętowało gorące przyjęcie książki Jesteś cudem. A już 5 listopada na księgarskie półki trafi trzecia książka pisarki z Cleveland, zatytułowana Bóg zawsze znajdzie ci pracę.

Regina Brett swoją nową książkę dedykuje wszystkim tym, którzy przestali kochać to, co robią; tym, którzy pragną ujrzeć swoją pracę w nowym świetle; ale również tym, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Bóg zawsze znajdzie ci pracę to zbiór inspirujących historii, które pomogą ujrzeć pracę oraz życie w nowym świetle; to 50 lekcji, jak szukać spełnienia.

W ubiegłym roku Regina Brett zawitała do Polski i spotkała się z gorącym przyjęciem. Wydawnictwo Insignis z radością informuje, że autorka przyleci do Polski ponownie, by promować swoją najnowszą książkę. Spotka się z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie (w środę 19 listopada 2014 godz. 18.00 w Empiku przy ul. Marszałkowskiej 116/122).

Komentarze

 1. Czytałam "Jesteś cudem". Wspaniała książka! Niedługo spotkanie z Reginą Brett, więc muszę zakupić "Bóg nigdy nie mruga"' i czatować na najnowszą pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglądałam "Bóg nigdy nie mruga" i naprawdę fascynująco wygląda :D jestem też ciekawa "Jesteś cudem" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Jesteś cudem" bardzo mi się podobało, ciekawe jaka będzie ta nowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczynam się zastanawiać, jakim cudem nie mam jeszcze żadnej książki tej autorki na półce. To literatura stworzona dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. są świetne, naprawdę warto przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pozycje muszę po nie sięgnąć!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka