niedziela, 2 listopada 2014

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej książki Reginy Brett!


Debiutując tytułem Bóg nigdy nie mruga, Regina Brett szturmem podbiła serca czytelników. Jej sukces przypieczętowało gorące przyjęcie książki Jesteś cudem. A już 5 listopada na księgarskie półki trafi trzecia książka pisarki z Cleveland, zatytułowana Bóg zawsze znajdzie ci pracę.

Regina Brett swoją nową książkę dedykuje wszystkim tym, którzy przestali kochać to, co robią; tym, którzy pragną ujrzeć swoją pracę w nowym świetle; ale również tym, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Bóg zawsze znajdzie ci pracę to zbiór inspirujących historii, które pomogą ujrzeć pracę oraz życie w nowym świetle; to 50 lekcji, jak szukać spełnienia.

W ubiegłym roku Regina Brett zawitała do Polski i spotkała się z gorącym przyjęciem. Wydawnictwo Insignis z radością informuje, że autorka przyleci do Polski ponownie, by promować swoją najnowszą książkę. Spotka się z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie (w środę 19 listopada 2014 godz. 18.00 w Empiku przy ul. Marszałkowskiej 116/122).

6 komentarzy:

 1. Czytałam "Jesteś cudem". Wspaniała książka! Niedługo spotkanie z Reginą Brett, więc muszę zakupić "Bóg nigdy nie mruga"' i czatować na najnowszą pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglądałam "Bóg nigdy nie mruga" i naprawdę fascynująco wygląda :D jestem też ciekawa "Jesteś cudem" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Jesteś cudem" bardzo mi się podobało, ciekawe jaka będzie ta nowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczynam się zastanawiać, jakim cudem nie mam jeszcze żadnej książki tej autorki na półce. To literatura stworzona dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. są świetne, naprawdę warto przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pozycje muszę po nie sięgnąć!!

  OdpowiedzUsuń