"Girl Online" Zoe Sugg już wkrótce w Polsce

Już wkrótce nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się w Polsce książka wideoblogerki, gwiazdy serwisu YouTube - Zoe Sugg zatytułowana Girl Online

Zoe Sugg, znana jako Zoella, jest 24-letnią brytyjską vlogerką. Jej vlogi poświęcone urodzie, modzie, stylowi życia subskrybuje ponad 9 milionów użytkowników YouTube, a liczba wyświetleń często przekracza 12 milionów miesięcznie. W 2011 Zoe zdobyła nagrodę Cosmopolitan Blog Award dla "Najlepszego Bloga o Urodzie" w kolejnym roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego Vloggera" w kategorii uroda. W 2013 i 2014 roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego  Brytyjskiego Vlogera" w ramach Radio 1 Teen Awards rozdawanych przez BBC Radio 1 oraz nagrodę Nickeledeon Kid's Choice Award dla "Ulubionego Brytyjskiego Vloggera".
Girl Online to najszybciej sprzedająca się książka w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Powieść w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ponad 78 tys. egzemplarzy Girl Online porusza niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się dzisiejsze nastolatki. Autorka zachowuje przy tym lekki ton narracji zwyczajnej dziewczyny.

Zainteresowanych postacią Zoe Sugg oraz jej filmikami odsyłam na kanał tejże Brytyjki na YouTube.

Komentarze

  1. Jest ciekawa co wyróżnia tę zapowiedź od innych, że właśnie o ten pojawia się informacja niemal na każdym blogu :) Ok, pytanie retoryczne.

    Swoją drogą, jestem pełna uznania dla vlogerki, której udało się zrobić taką karierę. Brawa :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

Ofiar wciąż przybywa