środa, 28 stycznia 2015

"Girl Online" Zoe Sugg już wkrótce w Polsce

Już wkrótce nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się w Polsce książka wideoblogerki, gwiazdy serwisu YouTube - Zoe Sugg zatytułowana Girl Online

Zoe Sugg, znana jako Zoella, jest 24-letnią brytyjską vlogerką. Jej vlogi poświęcone urodzie, modzie, stylowi życia subskrybuje ponad 9 milionów użytkowników YouTube, a liczba wyświetleń często przekracza 12 milionów miesięcznie. W 2011 Zoe zdobyła nagrodę Cosmopolitan Blog Award dla "Najlepszego Bloga o Urodzie" w kolejnym roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego Vloggera" w kategorii uroda. W 2013 i 2014 roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego  Brytyjskiego Vlogera" w ramach Radio 1 Teen Awards rozdawanych przez BBC Radio 1 oraz nagrodę Nickeledeon Kid's Choice Award dla "Ulubionego Brytyjskiego Vloggera".
Girl Online to najszybciej sprzedająca się książka w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Powieść w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ponad 78 tys. egzemplarzy Girl Online porusza niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się dzisiejsze nastolatki. Autorka zachowuje przy tym lekki ton narracji zwyczajnej dziewczyny.

Zainteresowanych postacią Zoe Sugg oraz jej filmikami odsyłam na kanał tejże Brytyjki na YouTube.

1 komentarz:

  1. Jest ciekawa co wyróżnia tę zapowiedź od innych, że właśnie o ten pojawia się informacja niemal na każdym blogu :) Ok, pytanie retoryczne.

    Swoją drogą, jestem pełna uznania dla vlogerki, której udało się zrobić taką karierę. Brawa :)

    OdpowiedzUsuń