Książkowe nowości: czerwiec


W ostatnich miesiącach nie mamy zbyt wielu nowości w naszej biblioteczce z prostego powodu - absorbuje nas praca i zbliżająca się obrona pracy magisterskiej. Na szczęście już niedługo wymarzone wakacje! :) Tymczasem zebraliśmy kilka nowych pozycji, które otrzymaliśmy w ciągu dwóch ostatnich miesięcy i których recenzje będą sukcesywnie publikowane na naszym blogu.


Pierwszą pozycją, jaką otrzymaliśmy do recenzji są Listy niezapomniane - miła niespodzianka od Wydawnictwa SQN, która od pierwszej chwili zachwyca estetycznym wydaniem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Pozostając w temacie niespodzianek. Zaliczyć doń należy również pozycję Rafała Lewandowskiego Zbrodnia w BTW oraz najnowszą powieść Jo Nesbø zatytułowaną Krew na śniegu. Jej recenzję znajdziecie TUTAJ.


Na koniec pozostał nasz własny zakup, a mianowicie Tango dla trojga autorstwa jednej z moich ulubionych pisarek - Marii Nurowskiej. Spostrzegawczy zapewne pamiętają tę książkę z dawnego już wpisu z nowościami, który opublikowaliśmy ponad rok temu (ależ ten czas szybko mija!). Nie tylko przyrodzie nic nie ginie, lecz u nas też. Toteż w tym roku Tango dla trojga doczekało się recenzji.

Komentarze

  1. Wszystkie książki zapowiadają się ciekawie :) Pozdrawiam
    http://pani-poczytalna.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]