Książkowy niezbędnik na wakacje



Czerwiec niewątpliwie zwiastuje nadchodzące wakacje, więc to dobry czas, żeby wyposażyć się w ciekawe lektury na wolne dni. Toteż postanowiliśmy przygotować naszą listę pozycji godnych uwagi na ten letni cas. Mamy nadzieję, że znajdziecie nań coś dla siebie :)

Nasz subiektywny przegląd książek na wakacje usystematyzowaliśmy w pięciu kategoriach. Do pierwszej z nich, czyli do kręgu literatury kobiecej, zaliczyliśmy następujące tytuły - Harpię Danuty Noszczyńskiej, Pośród żółtych płatków róż Gabrieli Gargaś oraz Tryb warunkowy Hanny Cygler. Polecamy Wam również inne powieści ostatniej autorki i odsyłamy do naszych recenzji (TUTAJ).


Z kolei z gatunku fantasy wyróżniliśmy Szczury Wrocławia autorstwa R.T. Szmidta, Futu.re Dmitrija Glukhovsky'ego oraz oczywiście Assassin's Creed. Pojednanie, aczkolwiek cała seria zasługuje na zainteresowanie.


W kwestii wyboru intrygujących kryminałów nie byliśmy zgodni, lecz ostatecznie zdecydowaliśmy się polecić Wam w szczególności trzy powyższe pozycje - Jaskiniowca J.L. Horsta, Krew na śniegu Jo Nesbo oraz Pogromcę lwów pani Lackberg.


Biografie ostatnio cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czyżbyśmy mieli do czynienia z renesansem tegoż gatunku literackiego? Bardzo możliwe. Tym bardziej nie mogliśmy pominąć pozycji z tejże kategorii w naszym wakacyjnym niezbędniku. Wyróżniliśmy Listy niezapomniane, Queen. Królewską historię Marka Blake'a oraz Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia Marcina Wilka.


Ostatnią kategorię stanowią trzy odmienne gatunkowo pozycje. Dla każdego coś dobrego, można by rzec ;) Polecamy zatem lekką powieść erotyczną Kathryn Taylor pt. Barwy miłości. Ponadto - dla nieco młodszej widowni, jak i dla dorosłych - proponujemy Girl Online Zoe Sugg. Z kolei miłośników powieści przygodowych odsyłamy do pozycji Rafała Lewandowskiego zatytułowanej Niemy


Na koniec zostawiliśmy najlepsze, a mianowicie K O N K U R S. Mamy do rozdania dwa egzemplarze polecanej przez nas Girl Online Zoe Sugg. Wystarczy, że pod dzisiejszym wpisem zostawicie komentarz, potwierdzający chęć otrzymania tejże książki wraz z Waszym mailem. Macie czas do końca niedzieli, a w poniedziałek losowo wyłonimy szczęśliwców i odezwiemy się do nich. Zapraszamy do zabawy! :)


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że książka Girl Online trafia do Emilii oraz do Ayumi O. Zwyciężczyniom rozdania serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie :)

Komentarze

 1. Na początku szata graficzna piękna :) a książkowy niezbędnik bardzo ciekawy. A co do konkursu bardzo bym chciała otrzymać tę książkę od już jakiegoś czasu zabieram się z chęcią kupna jej :) mail: annagronowska1991@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj przydałaby mi się jakaś lekka lektura do czytania, gdy córka robi sobie drzemkę :) Bardzo chętnie przygarnę pod swoje skrzydła książkę "Girl Online". Mój mail: anna.kolodynska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. biorę udział w zabawie
  bernadetaaa@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Szata graficzna świetna! Jest czytelnie, w stonowanych barwach dzięki czemu tekst jest na pierwszym miejscu:) Cóż pozostało mi siętylko zapisać do konkursu.
  Emila
  szymanskaemilia91@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. biorę udział
  sylviaaa100@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział w super zabawie! :)
  Bardzo chciałabym "Girl Online" Zoe Sugg! Achh..!
  Mój email to: ayumi25@interia.pl
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorę udział :)
  marpleous@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem chętna :)
  beataalfa@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka