Książkowe nowości: wrzesień


Popularne spinacze powracają! ;) Mowa oczywiście o naszej grafice prezentującej książkowe nowości. Wielu z Was pisało, iż taka forma przedstawienia okładek bardzo Wam odpowiada. Niezmiernie nam miło, że dzielicie się z nami swoimi opiniami na temat naszego bloga, jego treści oraz szaty graficznej. Wspaniale mieć takich czytelników. Dziękujemy! :)

Przechodząc do tematu dzisiejszego wpisu, chcielibyśmy przekazać Wam słów kilka o nowościach, jakie pojawiły się we wrześniu w naszej biblioteczce. Oczywiście jest to także zapowiedź recenzji, których w najbliższym czasie możecie spodziewać się na Ale książce!.

Pierwsza pozycja - Wołanie kukułki Roberta Galbraitha - to nasza zaległość. Od dawna, a dokładnie od momentu lektury Jedwabnika tegoż autora, mieliśmy ją na liście książek do przeczytania. Chwila wolnego czasu pozwoliła nam na zapoznanie się z tymże tytułem. Z kolei Ukłony dla żony Katarzyny Gubały otrzymaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa Czarna Owca. Zainteresowaliśmy się tą pozycją przeglądając jesienne nowości Czarnej Owcy. Przygotowaliśmy również obszerną zapowiedź tejże książki, więc zainteresowanych odsyłamy TUTAJ. Trzecia i zarazem ostatnia nowość to kultowy już kryminał Agaty Christie I nie było już nikogo. Otrzymaliśmy go dzięki uprzejmości Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Za otrzymane pozycje serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że któraś z powyższych książek znalazła się także w kręgu Waszych zainteresowań i z chęcią zapoznacie się z naszą recenzją. My również z ochotą poznamy Wasze zdanie na jej temat.


Pozdrawiamy,
Zespół Ale książki!
 

Komentarze

  1. Wiele ciekawych książek pojawi się we wrześniu:) Mam jeszcze kilka zaległych z poprzedniego miesiąca, więc muszę się sprężyć i zrobić miejsce na półce na wrześniowe lektury;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka