Wielki powrót "Girl Online" + KONKURS

Już 4 listopada do księgarń trafi Girl Online w trasie - kontynuacja bestsellerowej powieści Zoe Sugg zatytułowana Girl Online.

Zoe Sugg to angielska vlogerka, youtuberka i świeżo upieczona pisarka. Fanom znana jest pod pseudonimem Zoella. Jej debiutancka powieść, Girl Online, wydana w 2014 roku, w zaskakującym tempie stała się bestsellerem. Jej sukces przyczynił się do tego, że niecały rok później doczekaliśmy się kontynuacji przygód uroczej Penny. Bohaterkę powieści Zoe Sugg pokochały miliony czytelników! Tytułowa Girl Online - dzieląca się swoimi najskrytszymi myślami o przyjaźni, chłopakach, szkole i szalonej rodzince - podbiła również serca polskich nastolatków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich fanów, czekających na dalsze perypetie bohaterki, wydawnictwo Insignis przygotowało przekład, który trafi do sprzedaży zaledwie dwa tygodnie po premierze w Wielkiej Brytanii.

Niezaprzeczalnym atutem książki Zoe Sugg jest niezwykle wciągająca fabuła oraz wyjątkowa narracja. Akcja powieści toczy się zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Poniżej przedstawiamy zarys fabuły Girl Online w trasie:
Kiedy Noah zaprasza Penny na swoją europejską trasę koncertową, dziewczyna wprost nie może się doczekać – w końcu spędzi ze swoim fantastycznym rock’n’rollowym chłopakiem trochę więcej czasu!
Przyjdzie się jej jednak zmierzyć z wiecznie przepełnionym grafikiem Noah, problematycznym kolegą z zespołu oraz kipiącymi od gróźb wiadomościami od zazdrosnych fanek. Penny zastanawia się, czy naprawdę jest stworzona do życia w trasie. Nie może nic poradzić na to, że tęskni za rodziną, przyjacielem Elliotem, a także za… swoim blogiem.
Czy Penny odnajdzie równowagę pomiędzy swoim życiem i miłością w trasie? A może straci wszystko w pogoni za wymarzonymi wakacjami?
To jednak nie koniec dobrych nowin na dziś. Otóż wydawnictwo Insignis przygotowało dla fanów powieści Zoe Sugg konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy udostępnić na Instagramie zdjęcie przedstawiające rzeczy, które zabrałbyś ze sobą w wymarzoną podróż. Wśród nich nie może oczywiście zabraknąć twojej ulubionej książki Girl Online! Zdjęcie opatrz hasztagiem #GirlOnlineWTrasie. Zwycięską fotografię wybierze sama Zoella! Nagrodami w konkursie są: Ipod nano, aparat Fujifilm instax mini 8 z wkładami, kosmetyczka z limitowanej edycji Zoella Beauty, zestaw kosmetyków oraz książka Girl Online w trasie. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 3 listopada 2015. Ze Szczegółami konkursu oraz regulaminem można zapoznać się na stronie: www.insignis.pl/news/details/237.html. Polecamy!

Ponadto zachęcamy do wysłuchania fragmentu Girl Online w trasie, który czyta Joanna Pach-Żbikowska oraz do zapoznania się z naszą recenzją pierwszej książki Zoe Sugg pt. Girl Online.


Komentarze

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Sylvia Day, Dotyk Crossa [Bared to You, 2012]