Pierwsza autoryzowana biografia Eda Sheerana


Już za dwa dni, czyli w środę 4 listopada, do księgarń trafi pierwsza autoryzowana biografia Eda Sheerana zatytułowana Graficzna podróż.
.
źródło grafiki: materiały prasowe

Graficzna podróż to pierwsza opowieść o drodze, jaką przebył muzyk, stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda. Za ilustracje odpowiedzialny jest przyjaciel artysty z dziecieństwa – Phillip Butah. Jego zasługą są również wyjątkowe fotografie, a także oprawa graficzna singli i płyt Eda.
.
źródło grafiki: materiały prasowe

Na kartach Graficznej podróży Ed wspomina swoje pierwsze muzyczne doświadczenia, zdradza źródła inspiracji oraz szczegóły dotyczące swoich nagrań i koncertów – aż do wydania drugiego albumu „X”. Dzięki książce odkryjemy, co napędza Eda na ścieżce artystycznej wędrówki i jak radzi sobie z oszałamiającym sukcesem. Dowiemy się również, czego jego zdaniem potrzebuje każdy młody muzyk, by zaistnieć w branży.

Wspomnienia Eda, jedyne w swoim rodzaju portrety Phillipa Butaha i świetne zdjęcia – wszystko to sprawia, że Graficzna podróż jest wyjątkową książką poświęconą wyjątkowemu artyście.


Komentarze

  1. a może sobie kupię :) bo brakuje mi 2 książek do listopadowej listy :P

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka