Obrazy z kropek malowane, czyli kurs antystresowy


Tego jeszcze nie było! Aż 1000 kropek do połączenia na każdym z wyjątkowo dużych rysunków (ok. 25x35 cm) o niespotykanym poziomie szczegółowości! Łącząc kropki w książce Thomasa Pavitte’a poczujesz się artystą – twoja kreska odda detale, cienie, rysy twarzy i pozostałe subtelności słynnych arcydzieł malarstwa! 


Dzięki pozycjom - 1000x połącz kropki. Arcydzieła oraz 1000x połącz kropki. Zwierzęta - odkryjesz w sobie artystę i zamienisz swój dom w galerię sztuki! Oba wydania to fenomenalne zbiory łamigłówek stworzone przez artystę grafika - Thomasa Pavitte’a. Na pewno spodobają się miłośnikom sztuki w każdym wieku! Co więcej, w pierwszej pozycji znajdziesz dwadzieścia słynnych dzieł przekształconych w zbiory 1000 kropek, których połączenie zajmuje przyjemnie dużo czasu. Wyjątkowy styl Pavitte’a w powiązaniu z jednymi z najwspanialszych arcydzieł sprawia, że łamigłówki oprócz funkcji czysto rozrywkowej mogą też pełnić rolę dekoracyjną.


Druga książka, 1000x połącz kropki. Zwierzęta, pozwoli Ci z kolei stworzyć wspaniałe obrazy zwierząt, które oprócz funkcji czysto rozrywkowej mogą też pełnić rolę dekoracyjną. Obie pozycje zostały wydane przez Insignis. Szukajcie ich w księgarniach od 13 stycznia 2016 roku.

Komentarze

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]