"Username: Evie" - bestseller Joe Sugga już wkrótce w księgarniach


Już 15 czerwca nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się bestsellerowa powieść graficzna Joe Sugga zatytułowana Username: Evie.

24-letni Joe Sugg - swoim fanom znany jako ThatcherJoe - to niezwykle popularny brytyjski youtuber. Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry - Zoelli. Zaledwie kilka lat później stał się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a. Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie.

Kilka słów o książce Joe Sugga:
Evie dobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. 
Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?
Zainteresowani? Nas najbardziej urzekła komiksowa forma debiutu Joe Sugga. Trzymamy kciuki za powodzenie tejże pozycji na polskim rynku! :)  

Komentarze

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]