Zmysłowa opowieść, która na długo zapada w pamięć. Dasz się skusić?

Za tydzień na polskim rynku wydawniczym zagości pozycja R. K. Lilley Podniebny lot. Czy okaże się hitem czy kitem, będziemy mogli przekonać się już 6 lipca. 

Boom na powieści erotyczne oraz bardziej odważne romanse nieco przycichł w ostatnim czasie. Nie znaczy to jednak, że literatura erotyczna odeszła całkowicie w niepamięć. Przecież nie tak łatwo zapomnieć o wciąż tlącej się popularności powieści E. L. James. Na tejże popularności systematycznie korzystają inni autorzy i prezentują czytelnikom co raz to nowsze (i często również ciekawsze) propozycje z kręgu literatury erotycznej.

Podniebny lot to pierwsza część trylogii W przestworzach. Główna bohaterka - Bianca - jest wysoką, szczupłą pięknością o jasnozłotych włosach, stewardessą w pierwszej klasie luksusowych linii lotniczych. Jest pewna siebie, wyniosła i chłodna, profesjonalna w każdym calu, nie pozwala nikomu na najmniejszą poufałość. Nawet jeśli ma do czynienia z ludźmi z pierwszych stron gazet, pozostaje uprzejma i niewzruszona niczym piękny posąg.

Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o bicie serca, niepokój i drżenie głosu. Sprawia, że traci panowanie nad sobą, nie umie pozbierać myśli, a w kolanach odczuwa zdradliwą miękkość. James Cavendish. Najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego widziała. Najpiękniejsze, turkusowe oczy, w jakie się wpatrywała. Miliarder o zniewalającym głosie i cudownie umięśnionym ciele. Bez wysiłku zyskuje nad Bianką władzę nieograniczoną, uwodząc ją niewypowiedzianą obietnicą dominacji, rozkoszy i bólu, uwalniając najbardziej podstawowe instynkty.

Zainteresowani? Więcej informacji o książce R.K. Lilley, jak i o samej autorce, znajdziecie TUTAJ. Stay tuned! :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]