"Milion cudownych listów" już wkrótce w księgarniach!

Już pod koniec października, nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się książka „Milion cudownych listów” autorstwa Jodi Ann Bickley. 

Kiedy Jodi Ann Bickley miała pięć lat, zmarła jej ukochana babcia. Mama poradziła jej, by napisać do babci list, i zapewniła, że listonosz dostarczy go do nieba. Jodi zapamiętała, jak napisanie listu pocieszyło nie tylko ją, ale i mamę. To doświadczenie sprawiło, że jako nastolatka Jodi zaczęła pisać pełne optymizmu liściki i notki, którymi podnosiła na duchu nieznajomych.

Latem 2011 roku Jodi wiodła szczęśliwe życie. Udało się jej pokonać różne trudności, angażowała się w działalność artystyczną i z nadzieją patrzyła w przyszłość. To właśnie wtedy zachorowała na zapalenie opon mózgowych i doznała miniudaru. Na długie tygodnie trafiła do szpitala.

Tam, przykuta do łóżka i załamana, Jodi doszła do wniosku, że albo się podda, albo wykorzysta ten czas, by zdziałać coś dobrego. Założyła stronę internetową, zachęcając tych, którym mniej lub bardziej nie układa się w życiu, by skontaktowali się z nią, a ona napisze do nich pokrzepiające listy. Odzew był nieprawdopodobny.

Tysiąc listów, sto krajów i niezliczone znaczki pocztowe. Przeczytaj inspirującą historię Jodi zawartą w "Milionie Cudownych Listów".  
 
 
 
Jeśli czujesz, że pora się poddać, zajrzyj do tej książki i przemyśl to jeszcze raz.
REGINA BRETT

Fantastyczna książka fantastycznie utalentowanej autorki.
ED SHEERAN
 
 
 
Kilka słów o autorce:
Jodi Ann Bickley w 2009 roku wygrała konkurs poetycki Roundhouse Poetry Slam. Występowała na imprezach artystycznych w całej Anglii, między innymi takich jak Bestival na wyspie Wight czy festiwal w Glastonbury. W roku 2013 wystąpiła na konferencji TEDxBrum. Mieszka w Birmingham z trzema kotami i psem Joshem.  

Komentarze

  1. Uwielbiam tego typu książki. Wprowadzają głębiej w świat uczuć i wrażliwych dusz...
    Koniecznie muszę ją przeczytać! ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Jo Nesbø - Syn [Sønnen, 2014]

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)