Spraw przyjemność książce, którą kochasz!


Jak wszyscy wiemy, książki nie ocenia się po okładce, a czytelnika po zakładce. Niemniej jednak posiadanie ładnej i praktycznej zakładki jest po prostu przyjemne. I niezwykle miłe dla oka. Na przeciw naszym oczekiwaniom wyszła DESA Modern, która przygotowała wyjątkową kolekcję magnetycznych zakładek do książek. Każda z nich prezentuje obraz jednego z najlepszych polskich artystów współczesnych. Praktyczne, a zarazem piękne. Taka zakładka to idealny pomysł na prezent dla ukochanej książki i osoby. Skusicie się?


Do współpracy zaproszono twórców, których prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Edward Dwurnik jest znany przede wszystkim z wyjątkowych wedut — cyklu „Podróże autostopem”, w którym maluje miasta z lotu ptaka. Plakaty i ilustracje Rafała Olbińskiego regularnie ukazują się na łamach takich magazynów jak „New York Times”, „New Yorker” czy „Time”. Jerzy Nowosielski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych twórców ikon i autorem charakterystycznych aktów.


Z dostępnych wzorów wybrałam zakładkę z twórczością Rafała Olbińskiego, zatytułowaną "Nieskromna prostota wielkości". Zdecydowanie urzekł mnie hiszpański motyw tejże propozycji, który przywołuje wspomnienie moich wspaniałych wakacji w Hiszpanii. Toteż czytanie książki z taką zakładką jest nader przyjemne. A co najlepsze, mogę wówczas beztrosko powracać na plażę na Costa Brava. Jeśli również macie ochotę sprawić przyjemność sobie i swojej książce, zachęcam do zapoznania się z całą galerią prac dostępnych na stronie internetowej DESA Modern.DESA MODERN Gallery & Art Boutique
 Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
ul. Marszałkowska 34/50
Warszawa
 

Komentarze

  1. O tak! Zakładka to ważna część czytelniczej pasji. Najciekawiej, gdy miejsce, w którym przerwaliśmy czytanie zaznaczamy tym co jest pod ręką, a potem to coś w książce zostaje i po kilku latach wyjmujemy... bilet tlk na trasie Szczecin -Gdańsk albo wejściówkę do muzeum lub inne cudo. Ciągle sobie obiecuję, że swoim książkom stworze zindywidualizowana zakładkę i odkładam ten pomysł na kiedyś tam... chyba zacznę już!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]