Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej "Miłości w czasach zagłady" już wktótce w księgarniach!

Już 29 marca nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się książka "Marlene", czyli długo wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej powieści "Miłość w czasach zagłady" Hanni Münzer.

Co wydarzyło się w Monachium w roku 1944? Jak potoczyła się historia najodważniejszej bohaterki powieści Miłość w czasach zagłady Hanni Münzer? Poznaj dalsze losy Marlene. Niezwykła opowieść o poświęceniu, sile przyjaźni i miłości w świecie pełnym okrucieństwa i cierpienia. 

Monachium, lipiec 1944 roku. Marlene Kalten, przyjaciółka Debory Berchinger, stoi w milczeniu przed zbombardowaną kamienicą przy Prinzregentenplatz. Sądzi, że Deborah i jej mały braciszek Wolfgang nie żyją.

Nic nie jest jednak w stanie złamać żelaznej woli Marlene, która odważnie rzuca się w wir walki i wkrótce staje się najbardziej poszukiwaną kobietą w Rzeszy. Poznaje niezwykłe osoby i nawiązuje wyjątkowe przyjaźnie, w końcu spotyka miłość swojego życia – mężczyznę, który nie dbając o własne życie, gotów jest zrobić wszystko, by uratować niewinne dzieci.

Wkrótce Marlene staje wobec tragicznego wyboru: może zmienić losy wojny i ocalić miliony ludzi, lecz ceną za to będzie śmierć mężczyzny, którego kocha.

Zainteresowani? Mam nadzieję, że tak. Pamiętajcie, że "Miłość w czasach zagłady" to doskonała powieść, a zatem kontynuacja tej bestsellerowej pozycji musi okazać się nader udana. Już niedługo się o tym przekonamy!  


_________________________________________

Perfekcyjne połączenie thrillera i powieści historycznej.
„Welt am Sonntag”

Wielki manifest na rzecz pokoju, porywający i pełen pasji
vorstadtleben.de

Marlene to silna kobieta, która stawia czoła wojnie, nie lęka się niebezpieczeństw i walczy o swoją miłość. Jestem absolutnie zachwycona i mogę tylko gorąco polecić lekturę tej powieści
Annette Tracks, „The Huffington Post”źródło: mat. prasowe

Komentarze

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]