Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia!

Niezwykle popularny za oceanem poradnik motywacyjny 14 czerwca dotrze również do Polski. "Jesteś kozak!" (Wyd. Onepress), bo o tej pozycji mowa, to przepełniona zabawnymi i inspirującymi historiami z życia autorki książka, przeznaczona dla osób poszukujących dużych zmian w swoim życiu. 

Co czujesz, kiedy oglądasz w telewizji reportaż ze zdobycia K2 albo igrzyska olimpijskie? A kiedy słuchasz kogoś, kto z pasją opowiada o swoim zrealizowanym marzeniu? Czy nie towarzyszy Ci wówczas myśl, że każdego dnia bezpowrotnie tracisz kawałek swojego życia, podczas gdy możesz sięgnąć po znacznie więcej? A przecież to możliwe! Możesz stać się najlepszą wersją siebie, przestać wreszcie myśleć o sobie w kategoriach nieudacznika i zdobyć to, na czym najbardziej Ci zależy. Musisz tylko podjąć w końcu DECYZJĘ oraz wysiłek, który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje postanowienia. 

„Jeśli chcesz żyć tak, jak nigdy dotąd nie żyłeś, to musisz zacząć robić rzeczy, których nigdy dotąd nie robiłeś.”

Poradnik Jen Sincero, który jest przykładem działania tej strategii, pomoże Ci na początku drogi. Ten zabawny, inspirujący i całkowicie nieformalny przewodnik podpowie Ci, jak uwolnić Twoją energię, obudzić się z Wielkiej Drzemki i zacząć słuchać wewnętrznego głosu. Zobaczysz, jak zacząć świadomie używać własnego umysłu i ciała, pielęgnować w sobie poczucie miłości własnej i przestać się wstydzić. Odkryjesz, że wprawdzie nie jesteś ideałem, ale to nie jest powód do rozpaczy, pieniądze nie śmierdzą, a każdy lęk można pokonać. Wejdź na drogę poszukiwaczy szczęścia, a znajdziesz je za pierwszym zakrętem!


Kilka słów o autorce:
Jen Sincero — jest autorką bestsellerów i trenerką, która pomogła całej rzeszy ludzi odnieść sukces. Dzięki jej newsletterom, warsztatom, prywatnym sesjom, publicznym wystąpieniom i artykułom wiele osób zmieniło swoje życie prywatne i zawodowe. Kilka lat temu Jen pożegnała się ze swoim domem w Kalifornii, by nieustannie podróżować po świecie i zachęcać ludzi do prowadzenia nieograniczenie wspaniałego życia. Więcej możesz się dowiedzieć, zapisując się na listę subskrybentów newslettera na stronie www.jensincero.com.

źródło: mat. prasowe

Komentarze

  1. „Jeśli chcesz żyć tak, jak nigdy dotąd nie żyłeś, to musisz zacząć robić rzeczy, których nigdy dotąd nie robiłeś.” - ten cytat najbardziej mi się podoba. Niejednokrotnie trzeba wyjść ze strefy komfortu i zacząć działań na własną rękę i tylko dla siebie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Poradników motywacyjnych i inspirujących książek trafiło na półki naprawdę dużo, ale chyba jeszcze nie pojawił się ani jeden tytuł podobny do tego. Świetna książka, która motywuje do zmian, ale robi to w przezabawny sposób, co sprawia, że zmiany i szukanie szczęścia za rogiem rozpoczyna się z szerokim uśmiechem. Świetna recenzja! :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]