Wielkimi krokami zbliża się premiera doskonałej powieści kryminalno-sensacyjnej


Już niedługo, a dokładnie 4 września br., na księgarskich półkach pojawi się najnowsza powieść kryminalno-sensacyjna autorstwa Very Eikon - polskiej pisarki, praktykującej self-publishing.

"Między prawami. Przedpiekle", bo o tej pozycji mowa, stanowi wyczekiwaną kontynuację serii "Między prawami". Opowiada historię, w której POLICJA, MAFIA i POLITYKA spotykają się na jednej drodze.

NA PIERWSZYCH STRONACH POWIEŚCI ZOSTAJE POPEŁNIONE MORDERSTWO. GINIE PROSTYTUTKA. SPRAWCY – POSEŁ I POLICJANT. Z TEGO WYNIKNĄĆ MOŻE TYLKO JEDNO – EMOCJONUJĄCA HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC I SZOKUJĄCYCH ZWROTÓW AKCJI. KOMISARZ ALAN BERG (PS. PROCA) NIEUGIĘCIE TROPI PRZESTĘPCÓW, W KONSEKWENCJI CZEGO WYSTAWIA SIĘ NA OGROMNE NIEBEZPIECZEŃSTWO. BOWIEM PEWNE TAJEMNICE POWINNY POZOSTAĆ NIEWYJAŚNIONE…

Fanów - i nie tylko - prozy Very Eikon na pewno ucieszy wieść o tym, że od 10 lipca "Między prawami. Przedpiekle" dostępne jest w przedsprzedaży. Ale to nie wszystko! Dodatkowo w tymże okresie książkę można nabyć z 20% rabatem. Zainteresowani? Odsyłam Was zatem na stronę internetową:


Kilka słów o autorce:
VERA EIKON (Katarzyna Woźniak) - polska autorka urodzona w 1989 roku w Łodzi. Swoją przygodę z pisaniem zaczynała od najmłodszych lat, a jej debiutancka powieść ukazała się w 2011 roku, wydana w formie elektronicznej przez oficynę RW2010. Po raz pierwszy jej książka („Hydra pamiątek” 2015r.) trafiła do druku nakładem wyd. Sumptibus. Rok później „narodziła się” Vera Eikon - autorka powieści kryminalno-sensacyjnych, która zrezygnowała ze współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami na rzecz praktykowania self-publishingu. 


źródło: mat. prasowe  

Komentarze

  1. To może być ciekawe :) do września mi się nie spieszy, ale ta książka na pewno umili jesień :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak za polskimi pisarzami nie przepadam, tak Eikon lubię i na nową książkę, rzecz jasna, czekam z utęsknieniem już przebierając nogami. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Książki z nazwiskiem tej autorki gwarantują duże emocje i fascynującą lekturę od początku do końca. Przyłączamy się do poleceń! :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

Muzyczny geniusz rocka

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]