Nadchodzi rewolucja w sposobie organizowania czasu. Zapanuj nad swoim życiem!W najbliższym czasie, a dokładnie 25 października br., Wydawnictwo Insignis wyda dwie nietypowe książki - "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" oraz "Twój Rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie".


Pierwsza pozycja - "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" - to rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes! David Sinden, autor światowego bestsellera "The Little Book of Calm Colouring", tym razem stworzył piękną i praktyczną książkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji.

"Bullet Book" to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. 

"Bullet Book" to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długoterminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek. 

Z kolei "Twój rok z bullet bookiem" to przystępny poradnik, który nauczy cię, jak korzystać z tego spersonalizowanego systemu organizacji. Znajdziesz tu mnóstwo inspirujących wskazówek i twórcze ćwiczenia na każdy dzień roku, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 365 sekund. 

Twój własny bullet book stanie się miejscem na zapisanie codziennych przypominajek i istotnych dat, twoich życiowych aspiracji, marzeń, planów i cennych wspomnień. Właściwie skomponowane listy idealnie dopasowane do twoich potrzeb sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu i nie pominiesz żadnego zadania. Zacznij od wynotowania swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy. Zorganizuj się efektywnie i kreatywnie dzień po dniu!
 


źródło: mat. prasowe

Komentarze

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Jo Nesbø - Syn [Sønnen, 2014]

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)