RECENZJA: David Sinden, Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana (Insignis, 2017)

Dobra organizacja to podobno klucz do sukcesu. Niewątpliwie jest w tym stwierdzeniu ogrom prawdy, a jak wiemy skutecznej organizacji służy przede wszystkim kalendarz. Jednakże nie zawsze znajdziemy w nim miejsce na wszystkie nasze notatki. Naprzeciw szerszym potrzebom wyszedł David Sinden, który stworzył rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes. Całość zawarł w niewielkiej książce, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić postępy w ich realizacji.

"Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana", bo o tej pozycji mowa, to twórczy i efektywny system organizacyjny przedstawiony w jakże klarowny i estetyczny sposób. Złoto-biała książka skrywa w swoim wnętrzu wiele miejsca, gdzie możesz zapisać zarówno krótko-, jak i długoterminowe cele, a także zaznaczyć ważne daty, zanotować "przypominajki" czy po prostu stworzyć bieżące listy rzeczy do zrobienia. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz i wypełnisz przestrzeń w "Bullet Book". Możesz nawet pokolorować swoje zapiski, gdyż autor pozostał przy czarno-białej grafice wnętrza swojej pozycji i zostawił miejsce na Twoją wyobraźnię.   

Jeśli jesteś zatem jedną z tych osób, którym nie wystarcza zwykły kalendarz, aby dobrze zaplanować dzień, miesiąc czy cały rok, koniecznie sięgnij po "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana". Dzięki tej pozycji zaplanujesz wszystko z czystą przyjemnością. Dodatkowo z łatwością będziesz mogła monitorować wykonywane zadania, kontrolować harmonogram, a także realizować cele i marzenia. Zadbasz również o zdrowe nawyki żywieniowe oraz ułożysz swój plan treningowy (jeśli będziesz mieć akurat na to ochotę). W "Bullet Book" znajdziesz miejsce na dosłownie wszystko. Najważniejsze jednak, że dzięki tej pozycji wprowadzisz do swojego życia niezwykły ład i porządek.


Za egz. recenzencki "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana"
serdecznie dziękuję AiM Media 

Komentarze

  1. Też zastanawiałam się czy kupić tę książkę! Czas na zmiany, zwykły kalendarz nie wystarcza!

    Pozdrawiam
    #Paula

    http://zniewolone-trescia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zobacz także:

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Charlaine Harris, Czysta jak łza [Shakespeare's Landlord, 1996]

Muzyczny geniusz rocka