środa, 28 lutego 2018

Bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa już w księgarniach!

„Unf*uck Yourself. Napraw sie” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znanego trenera rozwoju osobistego, cenionego za bezkompromisowe podejście i „zerową tolerancję dla ściemy”. Przez całą karierę zawodową Gary pomógł tysiącom ludzi wprowadzić realne zmiany w życiu. Daj się porwać fascynującej opowieści i odkryj, jak wiele możesz zmienić na lepsze. Metody Gary’ego są łatwe do zastosowania i wdrażania na co dzień.

W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny – jakiś cichy krytyczny głos wciąż powtarza ci, że jesteś zbyt leniwy, za głupi albo za słaby. Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w te słowa i ile energii z ciebie wysysają! Starasz się normalnie żyć, tylko od czasu do czasu myślisz z rezygnacją, że skoro nie potrafisz ruszyć z miejsca czterech liter, to być może nigdy nie dotrzesz w życiu tam, gdzie chcesz, a szczęście, za którym tęsknisz, pozostanie tuż poza twoim zasięgiem.

Moją książkę dedykuję tym, którzy doświadczają tego destruktywnego monologu, brodząc w strumieniu wątpliwości i manipulacji zatruwających codzienne życie. „Unf*ck Yourself. Napraw się!” to werbalny policzek od wszechświata, który ma sprawić, żebyś się ocknął, docenił swój prawdziwy potencjał, przestał sobie dowalać i totalnie wkręcił się we własne życie. A więc... napraw się!

– Gary John Bishop


Ksiażka „Unf*uck Yourself. Napraw się” (Wydawnictwo Insignis) od dzisiaj dostępna w księgarniach! 


źródło: mat. prasowe

1 komentarz:

 1. حيث تعتمد شركتنا فى أعمال التنظيف الشاملة على عماله مدربة على مستوى عالى و لديها الخبرة الكافية فى أعمال التنظيف المختلفة لكل أماكن و محتويات عملانا المراد تنظيفها
  شركة تنظيف
  تنظيف منازل
  غسيل سجاد
  شركة تنظيف بالكويت
  شركة تنظيف سجاد الكويت

  OdpowiedzUsuń