Książka przyjaciółki Zoe Sugg już wkrótce w Polsce!

Już 28 września, nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się książka słynnej brytyjskiej vlogerki (Tanya Burr „Love, Tanya”), uwielbianej przez nastolatki na całym świecie za swoje lifestylowo-modowe filmiki na YouTube, za ciepły, wzbudzający sympatię styl i osobowość.
.
W książce znajdują się wskazówki na temat mody i urody, refleksje o miłości i przyjaźni, porady na temat blogowania oraz vlogowania… To także kreatywna zabawa.
.
Ta książka naprawdę wiele dla mnie znaczy. Chciałam w niej pokazać życiową drogę, jaką przebyłam, by nabrać pewności siebie i być szczęśliwa. "Love, Tanya" napisałam, by podzielić się z Wami tym wszystkim, czego nauczyłam się, prowadząc kanał na YouTubie; w książce znajdziecie moje wskazówki na temat mody i urody, refleksje o miłości i przyjaźni, porady na temat blogowania oraz vlogowania i wiele, wiele więcej! 

Jest tu też miejsce specjalnie dla Was – stwórzcie własne listy marzeń, planów, najważniejszych wspomnień i ulubionych rzeczy i porównajcie je z moimi. Dajcie się wciągnąć w kreatywną zabawę! Będę szczęśliwa, jeśli okaże się, że moja książka służy Wam pomocą i radą, a może nawet czasami pocieszy i doda otuchy. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! 


Jeśli tak jak my jesteście ciekawi, jak Tanya Burr - słynna brytyjska vlogerka oraz przyjaciółka Zoe Sugg - poradziła sobie w roli pisarki, koniecznie sięgnijcie 28 września po jej książkę "Love, Tanya". Fani kanału młodej Brytyjki na YT na pewno mają ją już na swoich listach "must read". A Ty? :)

Komentarze

Zobacz także:

Party i Seria kryminałów

RECENZJA: Michał Kędziora, Rzeczowo o modzie męskiej (2013)

RECENZJA: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord (2013)